Sistem oynadı, 99 TL’ye 105 bin 252 TL kazandı… Son dakika golleriyle müthiş oranlar yakaladı!

Kullanıcı aynı zamanda, Misli üyelerinin kupon paylaşımı ve yorumlar yaptığı aynı zamanda puanlar kazandığı Misli Arena’da kuponunu diğer üyelerle paylaştı.

Bütün maçlara aynı tercihte bulundu…

Misli üyesi 7 maça da “İlk Yarı Sonucu 1 ve Karşılıklı Gol Var” oynadı. Yani oynadığı maçlarda ev sahibi ekiplerin ilk yarıyı kazanması ve aynı zamanda iki ekibin de ilk yarıda gol bulması gerekiyor. Stevenage – Crystal Palace U21 karşılaşmasının ilk yarısı 3-2, Forest Green – Scarborough karşılaşmasının ilk yarısı 4-1 ve Reading – Arsenal U21 karşılaşmasının ilk yarısı 3-1 sona erdi ve üye bu maçlarda sırasıyla 8.57, 9.97 ve 6.96’lık oranlar yakaladı.

Yatan maçlar da olmadı değil…

7 maçlık kuponda Misli üyesi, 2 maça doğru tahmin yapamadı. Blackpool – Morecambe ve Brackley – Gloucester karşılaşmalarının ilk yarısı 1-0 sona erdi. Üye, ilk yarıyı kazanan tarafı doğru tahmin etse de rakip takımlar gol atamadığı için bu iki maçta yanılmış oldu. Ancak sistem kuponu yaptığı için kuponu devam etti.

2 maçta şans da yanındaydı, 45’te gelen gollerle muhteşem oranlar tutturdu…

Grimsby Town – Slough Town karşılaşmasında ev sahibi ekip 16 dakikada skoru 2-0’a getirdi. Konuk ekibin bir golüne ihtiyaç duyan Misli üyesi için ilk yarının devamı beklediği gibi olmadı. Slough Town art arda 2 gol bularak skoru eşitledi. Karşılıklı gol var tercihi kazanan üye, bu sefer ilk yarıyı ev sahibinin kazanması için beklemeye başladı. 45. dakikada ev sahibinin 3-2 öne geçmesi ve ilk yarının bu skorla bitmesiyle üye, 9.42’lik oranıyla doğru tahmin yapmış oldu.

Yeovil Town – Farnborough maçında ise ev sahibi 20. ve 42. dakikada attığı gollerle 2-0 öne geçti. Bu maçta da taraf bahsini doğru bilen üye, karşılıklı gol var tercihi için ise konuk ekipten gol beklemeye başladı. Konuk ekipten beklenen gol yine 45. dakikada geldi. Üye, kuponundaki en yüksek oran olan 13.55’lik oranı bu maç ile tutturmuş oldu.

Sistem kuponunda 7 maçın 5’ini doğru tahmin eden Misli üyesi böylece 99 TL yatırdığı kuponla 105 bin 252 TL kazanmış oldu. Üye, bu kuponuyla Misli Arena’da günün “En İyi 20” kuponu arasında yer aldı.

Siz de Misli’ye üye olarak Misli Arena’da kuponlarınızı paylaşabilir, İddaa bilginizi konuşturarak “Krallar” arasındaki yerinizi alabilir ve Arena Puanları kazanabilirsiniz.

İşte Misli üyesinin Misli Arena’da hem kazandığı hem de kazandırdığı o kupon…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir