Samsung Galaxy S24 Ultra ilk kez görüntülendi!

Bildiğiniz gibi Samsung, popüler amiral gemisi Galaxy S serisinin son neslini tanıtmaya hazırlanıyor. Gücüyle ve üst düzey pek çok özelliği ile adından söz ettirmesi beklenen Galaxy S24 ailesi, bilindiği gibi 17 Ocak‘ta Türkiye saati ile 21:00’da yapılacak etkinlik ile beraber tanıtılacak. Ancak bu tanıtım lansmanından önce telefon ilk kez canlı canlı görüntülendi.

Samsung Galaxy S24 Ultra ilk kez görüntülendi!

Açık konuşmak gerekirse Galaxy S24 Ultra‘nın tasarımı S23 Ultra ile büyük oranda aynı. İki telefonu birbirinden ayıran en önemli nokta ise kamera çıkıntıları. Galaxy S23 Ultra modelinde 3x optik yakınlaştırma sunan telefoto kamera ile lazer otomatik odaklama sensörünün adalarında herhangi bir çıkıntı söz konusu değildi. Ancak Samsung, yeni modelde bu sensörlerin de etrafını çıkıntılı şekilde tasarlamış. Bu da diğer kameralarla beraber daha bütüncül bir tasarım dili yakalanmasına imkan tanıyor.

Bunun haricinde telefonların ana hatları genel itibariyle hemen hemen aynı. Belki bu tarz bir iki detay daha karşımıza çıkabilir. Ancak demin de ifade ettiğimiz gibi tasarımsal anlamda bir devrim söz konusu olmayacak. Donanımsal anlamda yine çıtayı yükseğe koyan Samsung’un nasıl sürprizler yapacağını ise 10 gün sonra görüyor olacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir