Bahar ve Nihal Candan’ın Annesi Umut Candan’ın Koreli Erkeklere Bayıldığı Paylaşımları Yeniden Gündemde

Bahar Candan ve Nihal Candan uzun süredir gündemde olan magazin figürleri. Ancak bu kez kendileri çeşitli suçlamalarla karşı karşıya. Candan Kardeşler’in anneleri Umut Candan ise önceden yaptığı Koreli erkek paylaşımlarıyla yeniden gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni ve eski “İşte Benim Stilim” yarışmacısı Bahar Candan ile güzellik salonu sahibi ablası Nihal Candan yeniden gündemde ama bu kez bambaşka bir konuyla.

İddialara göre Candan Kardeşler, Sazan Sarmalı isimli bir dolandırıcılık şebekesinin içinde yer aldılar. Üstelik bazı illegal isimlerin de gizli kasası olmakla suçlanıyorlar.

Geçtiğimiz gün gözaltına alınan Candan Kardeşler ile ilgili soruşturma sürerken, bu sefer de anneleri Umut Candan’ın eski paylaşımları yeniden gündem oldu.

Umut Candan geçen yıl kendi Instagram hesabından Koreli erkekleri aşırı beğendiğini ve sevmeden sevişmeyeceğini açıklayan paylaşımlarda bulunmuştu.

Sosyal medyanın tanınan ismi Pucca, Umut Candan ile ilgili şöyle bir paylaşım yapmıştı.

Ardınan Umut Hanım’ın Koreli erkeklerle ilgili yaptığı şu paylaşımlar sosyal medyada dolaşmaya başladı. Onlardan birkaç tanesi yeniden konuşuluyor ?

Böyle de bir bilgi…

“Aynısından buldum”

Nasıl yani?

Sıkı bir BTS hayranı…

“Volümü yüksek enerji”

Hadi bakalım…

Bakalım Umut Hanım aradığı mutluluğu bulabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir