25 Eylül -1 Ekim tarihleri arasındaki gökyüzü durumu…29 Eylül cuma günü 12:57’de 6° Koç burcunda sert bir dolunay yaşayacağız

Merhaba
25 Eylül 1 Ekim tarihleri arasındaki gökyüzü durumunu ve burçlara olan etkilerinde bakalım neler var.
Haftaya Mars Chiron arasındaki karşıt açısıyla giriş yapacağız. Bu açı geçmişte yara aldığımız konuları tekrar önümüze getirecek. Geçmişte yarım kalmış aşklar sonuca varılmamış konular veya tartışmalar duygusal fiziksel yara aldığımız her türlü konu aile içindeki çözülememiş üzeri örtülmüş konular tekrar gündeme gelebilir.
Salı ve çarşamba günü Venüs Uranüs arasında 90° bir kare açı gerçekleşecek. Bu da bizim ilişkiler ve para konularında ani ve sarsıcı olaylar yaşama ihtimalimizi işaret ediyor. Ani kararlardan, tartışmalardan, beklenmedik para kayıplarından yana canımız sıkılabilir. Özellikle kadınlar ve çocuklarla ilgili dikkatli olunması gereken bir hafta olacak. Bu açı aynı zaman da dış görünüşüz ile ilgili bir anlık kararla değişiklik yapma ihtiyacını tetikleyebilir.

Çarşamba günü özellikle ayın bir çok gezegene yapacağı kare açıdan dolayı bitmesi ve sonlanması gereken olaylar kadersel olarak yaşanabilir. Üzülmek, zorlamak, dertlenmek veya geri çevirmek yerine gideni ve biteni kabul edip önümüze bakmalıyız.

29 Eylül cuma günü 12:57’de 6° Koç burcunda sert bir dolunay yaşayacağız. Dolunaylar bitirme sonlandırma sonuç alma ve enerjinin açığa çıkmasıyla alakalıdır. Dolunay haritasının tam karşısında Güneş Terazi burcunda olacağından dolayı Koç öfke, sinir, enerji, iletişim dili yaraları dese de Terazi ılımlı ol, dengede ol, adaletli ol, ben, sen değil, biz demeyi öğrenmelisin dedirtecek. Bakalım siz hangi alanda kalacaksınız?

Bu Dolunay’a güney ay düğümü ve Mars gezegeni de eşlik edeceğinden Azerbaycan Irak İran Ermenistan Gürcistan hattından yine sıkıntılı haberler duyabiliriz.
Eğitim konularında bazı kararlar açıklanabilir. Salgın hastalıklardaki artışlar, tansiyon şeker insülin direnci bel böbrek rahatsızlıkları, ödem ve koç burcundan kaynaklı kazalar ateşli hastalıklara kafa yaralanmalarında ameliyatlara açık bir süreç olduğunu unutmamak gerekiyor
Silahlı olaylar, öfke patlamaları, yangınlar, patlamalar, sel su baskınları yine dolunay enerjisi ile gündemde olacaktır.
Genel olarak ilişkiler ve finansal konularda ani ve fevri hareketlerde bulunmamaya sakin kalmaya sonrasında pişman olmamaya dikkat etmeliyiz. Dolunayla birlikte başak yeni ayında başlattığımız işlerin ilerleme ve sonuçlarını almamızda mümkün olacaktır.
Şimdi burçlara bakalım ama öncesinde belirtmek isterim ki burç yorumları genel yorumlardır. Gerçek etki sizin kendi doğum haritanız da görünür. Bunlardan nasıl etki alacağınızı danışmanlık almadan bilemezsiniz bu nedenle burç yorumu dinlerken lütfen güneş, yükselen ve ay burcunuzu birlikte dinlemenizi öneriyorum.

KOÇ VE TERAZİ BURÇLARI
Bu dolunayı siz 1/7 aksında yaşayacaksınız. 14 Ekim’deki tutulma öncesi bu dolunay bazı kararları alma konusunda size kadersel etkiler verecek. Önümüzdeki 1,5 yıl boyunca Güney ay düğümü ve kuzey ay düğümü sizin burcunuzda transit edeceğinden sizler artık kendinizi yapılandırma değiştirme yenileme sadeleşme dönemlerinden geçerek kendinizi tamamlayacaksınız. Bu hafta evlilik ortaklık ilişkiler konusunda geçmişte yaşanmış çözülmemiş sonuca varılmamış bir takım konular ortaya çıkabilir ve siz ani kararlar alabilir bitirmeye yönelik harekete geçebilirsiniz. Fevri davranmadan mantık çerçevesinde hareket etmek çatışmadan karar vermek çok önemli bu konuya dikkat edin lütfen dengeli olursanız sonuca varmak çok daha kolay ve sancısız olacaktır.
Evrak imza ticaret alanlarında avantajlarınız var onları değerlendirmenizi öneririm. Dolunay koç burcunda gerçekleştiğinden sağlık olarak tansiyona kazalara kafa bölgesi yaralanmalarını ve hastalıklarına çok dikkat etmelisiniz. Araba kullanırken spor yaparken ekstra dikkatli olmak önemli. Finansal açıdan beklenmeyen harcamalar gündeminize gelebilir çocukları olan koçlar ve teraziler lütfen onlarla tartışmamaya bakın ve bu hafta borsa kripto şans oyunları oynamayın. Bu hafta duyduğunuz her şeye inanmayın her söylenene kulak asmayın iyice araştırmak ya da konunun direk muhatabıyla konuşmak gerçekleri öğrenme konusunda size aydınlatacaktır.

BOĞA VE AKREP BURÇLARI
Bu dolunay sizin 12/6 aksında gerçekleşiyor. Gündeminizde gizli saklı olayların ortaya çıkması bunlara bağlı sıkışmışlık hissi kaygılı hissetme durumları olabilir. Bu hafta rüyalarınıza uykunuza dikkat edin ve olabildiğince bir düzene sokmaya çalışın. İş hayatınızda uzun zamandır çözülmesini, sonuçlanmasını, ilerlemesini beklediğiniz cevapları alabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin ve olabildiğince spor yaparken ya da araba kullanırken dikkatli olun. Kafa bölgeniz tansiyon göz kulak burun boğaz bölgesi hassas olabilir. Özellikle Boğalar eşinizin sağlık sorunları oluşabilir. Akrepler siz de kendiniz için ayrıca para harcayabilirsiniz.

İKİZLER VE YAY BURCU
Bu dolunay sizin 11/5 aksınızda gerçekleşiyor. Sosyal çevreniz arkadaş gruplarınız varsa çocuklarınız ile bazı problemler yaşayabilirsiniz. Ani fevri öfkeli değil de anlayıp dinlemeye çalışarak kararlar alırsanız çok daha iyi olabilir. Bu hafta Çocuklarınızla ilgili sağlık sorunlarına dikkat edin bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışın lütfen ve kafa bölgesi rahatsızlıkları yani baş ağrısı kulak göz burun boğaz tarzı rahatsızlıklar tansiyon olabilir ertelemeden doktora gidin. Bekâr yaylar ve ikizler bu hafta internet ortamından ya da kuzen kardeş yakın çevrenizden birilerini size tanıştırabileceği yeni ilişkiler olabilir. Elektronik aletlerinizi bu hafta özellikle dikkat edin lütfen. Yurtdışı, ticaret, uluslararası alanlar, sosyal medya basın yayın akademik konular ile ilgili bir konuda beklediğiniz cevaplar varsa dolunay etkisi ile alabilirsiniz dikkat etmeniz gereken konu kafa karışıklığı yaşamadan, emin olarak son bir kez daha kontrol ederek karar vermek sizin lehinize olur.

YENGEÇ VE OĞLAK BURCU
Bu dolunay sizin 10/4 aksınızda gerçekleşecek. Lütfen agresyona sinire öfkeye radikal kararlar almaya müsait bir hafta olacağından dikkatli olun sizde. Anne baba sağlığı mal mülk konusu gayrimenkul ile ilgili bazı kararlar almanız gerekebilir ani para harcamalarına söz konusu olabilir ilişkilerde yine ani başlangıç ve bitişleri tetikleyecektir. Evli olanlar eşinizin ailesi ve sizin aileniz ile ilgili bir takım problemler yaşanırsa orta yolu bulmak dengeyi kurmak size düşebilir. Tüm problemleri konuşarak agresif davranma da tamamlanma sürecine bırakın lütfen salgın hastalıklara bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin bu hafta bitecek olan ne varsa hayrınızı olacağını lütfen unutmayın ve zorlamayın.

ASLAN VE KOVA BURCU
Bu dolunayı sizin 9/3 aksınızda gerçekleşecek. Yakın çevreniz kardeşiniz kuzeniniz eşinizin ailesi tarafından bir takım sıkıntılar söz konusu olabilir bunlar ev içine yansıyabilir olabildiğince sakin ve dikkatli denge kontrolünde kalarak kararlar almalısınız. Bu hafta özellikle araba kazalarına dikkat edin lütfen hızlı araç kullanmayın. Beklediğiniz atama tayin gibi bir durum varsa bununla ilgili Cevaplar gelebilir. Yurt dışı basın yayın organları uluslararası ticaret üniversiteler bunlarla ilgili de yine alacağınız olumlu ya da olumsuz cevaplar sizin için hayırlı olandır. Zorlamamaya özen gösterin.

BAŞAK VE BALIK BURCU
Bu dolunay sizin 8/2 aksınızda gerçekleşecek. Bu 2 evde finansal kaynaklar ve para evi olduğunda bu hafta harcamalarınıza dikkat edin. Özellikle başak yeni ayında aldığınız kararları bu hafta hayatta geçirebilirsiniz. Ani para giriş çıkışları beklenmeyen krizi durumlar olabilir. Beklediğiniz bankalardan bir cevap varsa onu alabilirsiniz ve bütçe düzenlemesi yapabilirsiniz. Özellikle balıklar bu para konusunda etik davranmaya lütfen özen gösterin çünkü Satürn’ün balık da olduğundan sonrasında üzülmemek için dikkatli davranmakta fayda var. Salgın hastalıklara kafa bölgesinden gelebilecek yaralanmalara lütfen sizde dikkat edin olabildiğince kendinizi koruyun ve bağışıklığınızı güçlendirmeye bakın.
Kendinize çok iyi bakın ve beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeyi unutmayın.

Sevgilerimle
Astrolog Saadet Gülbakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir