Oyuncu Burcu Kara doğum yaptığı anları paylaştı

Oyuncu Burcu Kara 2016 yılında yapımcı Fırat Parlak ile nikâh masasına oturmuştu. 2017’de de oğlu Ali’yi kucağına alan Kara, ikinci oğlu Can’a ise geçtiğimiz Aralık ayında kavuşmuştu.

Zorlu geçen bir zamanın ardından oğlu Can’ı kucağına alan oyuncu o gün yaşadıklarını sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiyle anlattı.

Instagram hesabından doğum yaptığı güne ait fotoğrafları takipçileriyle paylaşan Kara altına şu notu düştü:

“Can’ın hiç uyumadığı bir günü ve geceyi bitirirken, hayata geldiği günü hatırladım. Zorlu bir sekiz saat, bazı aksilikler ama sonunda kavuşmamız.

Abisi solunum yetmezliği sebebiyle yoğun bakıma alınmıştı ama şükür Can daha sağlıklı bir hastane süreci geçirdi. Gelişi de abisine göre daha kısa sürdü.

Yine unutamayacağımız anlarla, anılarla dolu bir aralık günü. Normal doğum yapabilmem için ilk günden son ana kadar beni destekleyen ve yanımda olan canım doktoruma ne kadar teşekkür etsem az. Ve uzaklardan gelip, o günün heyecanını benim kadar çok yaşayan canım kardeşim, eşim…

Hayatımızın en unutulmaz gününde canım Ceren Selçuk’un gözünden bazı anları sizinle de paylaşmak istedim. En güzel an en son fotoğrafta tabii. Onu ilk görüşüm. Şu anda da yüzüne bakıyorum hâlâ inanamayarak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir