Gamze Erçel’den duygulandıran paylaşım

ensonhaber.com

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, 2019 yılında Caner Yıldırım ile dünyaevine girdi ve çiftin bu evlilikten Aylin Mavi adında bir kızı oldu.

Mavi’nin geçen yıl kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Gamze Erçel çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Geçtiğimiz yıl ünlü oyuncun Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’nin sağlık problemleri yaşadığı ve tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

Sosyal medya paylaşımlarında sık sık kızına yer veren Erçel, son olarak Mavi ile eğlenceli bir video yayınladı. Ancak videoya yapılan bir yorum Gamze Erçel’i çileden çıkardı.

“Psikolojik bir çocuk istismarı”

Bir takipçisi Gamze Erçel’in görüntülerine “Psikolojik bir çocuk istismarı, aktif bir şekilde dinlenmeyen bir çocuk, dinlemeyi ve sevgiyi göstermekten uzak bir an, kendi merkezinde kaybolmuş bir anne” yorumunda bulundu.

Erçel de takipçisine şöyle yanıt verdi:

“Sizin gördüğünüz sadece 10 saniye”

“Ben o an Caner’in beni çektiğinin farkında değilim. Sizin gördüğünüz sadece 10 saniye. Ondan önce domuzcuklara gitmeyi ben önerdim. Yanımızda Bedirhan ve babası da var. Ben onlarla konuştuğunu sanırken benim ineği beslediğimi görünce bana dönüp “Artık onu besleme” diyor. Sadece videonun bu kısmını görüp böyle bir yorum yapmanız, sizin bir anneye psikolojik bir istismar yapmanız hiç doğru değil.”

Birçok sosyal medya kullanıcısından Gamze Erçel’e destek gelirken ünlü isim bir sonraki paylaşımıyla yürek burktu.

“Ah anneciğim ah”

Erçel, geçen yıl kanser tedavisi gördüğü ortaya çıkan Mavi ile hastaneden görüntülerini “Ah anneciğim ah… Biz neler yaşadık bir bilseler” notuyla yayınladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*